CESTA JE CIEĽ,CIEĽ JE CESTA

Ak si sa rozhodol čítať tento článok tak si spravil najdôležitejší krok na ceste za životným šťastím a vnútornou spokojnosťou. Zaradil si sa medzi úspešných ľudí ktorí chcú niečo zmeniť, pretože si začal konať.

Tvoje rozhodnutie ktoré si teraz učinil, bolo jedno z najrozumnejších rozhodnutí aké si urobil.Tvoja cesta za zdravším zdravotným štýlom, bude plná prekážok a sebazaprenia. Ničoho sa neobávaj, dostaneš plno kvalitných informácii ktoré ti pomôžu v začiatkoch tvojej cesty. Dôležitá vec informácie nie sú znalosti

Znalosť znamená činnosť ,preto neváhaj a začni konať. Myslíš si že tvoje telo má dostatok fyzickej aktivity ? Ráno si sa odviezol autom do práce. V práci väčšinou času sedíš a keď konečne prídeš domov tak si sadneš pred televízor a oddychuješ lebo si strašne vyčerpaný  a nič sa ti nechce? Z neustáleho pozerania do počítača ťa už bolí chrbát , máš nekvalitný spánok, cítiš sa neodpočinutý tvoja váha je neprimeraná a nevieš sa ani hýbať ? Vieš čím to je, tvoje telo trpí a dáva to najavo. Tak sa rozhýb a urob niečo pre seba. Nezabudni keď sa zmeníš, všetko sa zmení. Ak vydržíš tak ti zaručujem že sa budeš cítiť zdravšie, vitálnejšie, sebavedomejšie. 

Páčil sa Vám tento článok ?

Share on facebook
Zdielať
Share on twitter
Zdielať
Share on linkedin
Zdielať
Share on pinterest
Zdielať

Zanechajte komentár